Rakúsko

Hotel Zur Burg****, Kaprun

bazén
wellness


Hotel Zur Burg  sa nachádza priamo v mestečku Kaprun, cca 500 m od centra. Vďaka výbornej polohe hotela si môžete vychutnávať úchvatný výhľad na panorámu Álp a celý Kaprun. Hosťom je k dispozícii príjemná hotelová reštaurácia s výbornou kuchyňou a lobby bar s krbom, navrhnutý v štýle tradičnej alpskej „Stube“. Bezdrôtové pripojenie na internet v celom hoteli. V hoteli sa tiež nachádza moderná lyžiareň s vyhrievanými stojanmi na lyžiarky.
Hotel má 31 dvojlôžkových izieb rozdelených do  4 kategórií v závislosti od veľkosti izby. Všetky izby sú komfortne zariadené, majú kúpeľňu/WC, TV, niektoré majú balkón.
Stravovanie: bufetové raňajky, poobedňajšie občerstvenie, 4-chodové menu so šalátovým bufetom.
Wellness oáza na ploche 250 m2 a dvoch poschodiach s plaveckým bazénom s protiprúdom, vírivkou, nádhernou panoramatickou oddychovou zónou s wellness barom, saunovým svetom (fínska sauna, bylinková sauna a parný kúpeľ), zážitkovými sprchami a malou oddychovou zónou v saunovej časti.

Poloha: Hotel je od strediska Kitzsteinhorn vzdialený cca 8 km a od strediska Schmittenhöhe cca 4 km. Zastávka skibusu je od hotela vzdialená cca 100 m.

Cena za osobu s polpenziou/noc od 95€.


Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Pošlite nám Vašu požiadavku office@agritours-slovakia.com