Rakúsko

Serfaus-Fiss-Ladis

Perfektná lyžovačka na širokých zjazdovkách a super detský svet!
650 km od Bratislavy
47 km 123 km 28 km 16 km lyžiarskych ciest

Lyžiarske stredisko v nadmorskej výške 1 200 – 2 820 m patrí k jedným z najslnečnejších miest Tirolska. Na lyžiarov tu čaká 214 km svedomito a vzorne upravovaných zjazdoviek, 116 km bežkárskych trás, detský svet hier a zážitkov, výborné lyžiarske školy a areály pre snowboardistov a freeriderov.
Ideálny výber zjazdoviek pre začiatočníkov i pokročilých a pre rodiny s deťmi, trate všetkých stupňov obtiažnosti. K dispozícii je 68 moderných lanoviek a vlekov prevažne sedačkových a kabínkových lanoviek. 80 % zjazdoviek je umelo zasnežovaných, výborné snehové podmienky až do jari.
O pohodlie sa starajú úschovne lyží priamo v údolných staniciach lanoviek, detské kluby a jasličky, množstvo oddychových „obývačiek“ na zjazdovkách.
Vyskúšať svoje lyžiarske schopnosti si môžete na 2 závodných tratiach, rýchlostnej trati alebo na zjazdovke pre jazdu na bubnoch, nudiť sa tu určite nebudete. Po lyžovačke sa zabavíte v Aprés ski baroch alebo môžete trošku spoznávať a vychutnávať. Pozriete sa do zákulisia lanoviek, preveziete na ratraku, zažijete východ slnka alebo si vychutnáte dobré jedlo na neobyčajných miestach. To všetko sa dá zažiť v perfektnom stredisku Serfaus-Fiss-Ladis.

Ceny lyžiarskych lístkov platné v stredisku Serfaus-Fiss-Ladis (platia pri preukázaní sa ubytovacím preukazom):

https://www.serfaus-fiss-ladis.at/en/Winter-holiday/Skipass-prices/with-Serfaus-Fiss-Ladis-guest-card#collapse-0-0