Rakúsko

Stubai

Tréningová základňa TOP slovenskej lyžiarky Rebeky Jančovej.
Deti do 10 rokov lyžujú zdarma pri kúpe skipasu Stubaier Gletscher!

590 km od Bratislavy
23 km 15 km 4 km, 22 km ski route a 3 km snowpark a detský areál

Stubaitalské údolie je situované v nadmorskej výške 1000 m a leží 16 km južne od mesta Innsbruck.
Nekonečné lyžiarske radovánky sľubuje Stubaiský ľadovec, pre začiatočníkov je optimálny Elferlift, lyžiarsky areál Schlick2000 a oblasť Serles sú tie správne a obľúbené miesta pre rodiny.
Lyžiarske stredisko Stubaier Gletscher sa svojou polohou vo výške 1 750 až 3 210 m môže pochváliť absolútnou istotou snehu od októbra až do júna.
Fanúšikov zimných športov očakáva 5 kabínkových lanoviek, 7 sedačkových lanoviek a 10 vlekov plus cvičné vleky. K dispozícii je 67 km zjazdoviek pre každú výkonnostnú triedu.
23 km ľahkých, 15 km stredne ťažkých a 4 km ťažkých zjazdoviek, 22 km ski route a 3 km snowpark a detský areál. Nechýba ani snowboard-funpark, pretekárske trate s časomierou, dráha pre nafukovacie boby, bežkárska trať. V údolí je ľadová plocha, sánkarská dráha, bežkárske trate (5 km).
Lyžiarske stredisko Elferlift: výborné stredisko pre začínajúcich lyžiarov a rodiny. Perfektne upravené zjazdovky s prírodným snehom, ktoré zaručujú výbornú lyžovačku, spolu 7 km zjazdoviek. Pri dobrých snehových podmienkach poskytuje zostup s prevýšením viac ako 1000 m.
Nočné sánkovanie na 8 km dlhej osvetlenej sánkarskej dráhe je špeciálnym dobrodružstvom.

Ceny lyžiarskych lístkov platné v stredisku Stubaier Gletscher a Elferlift (platia pri preukázaní sa ubytovacím preukazom): https://www.stubaier-gletscher.com/cs/lyzarske-stredisko/ceny-skipasu/

 

SKI PLUS CITY PASS Stubai Innsbruck - lyžiarsky lístok a mestské služby v jednom!
- 13 lyžiarskych stredísk:
city pass platí v strediskách Stubaier Gletscher, Axamer Lizum, Skizentrum Schlick 2000, Kühtai, Hochötz, Muttereralm, Bergeralm, Nordkette, Serlesbahnen, Elferlift, Patscherkofel, Rangger Köpfl a Glungezer.
- Innsbruck karta: v cene zahrnutých 22 služieb ako napr. voľný vstup do sveta Swarovski Kristallwelten, Alpen Zoo, palác Kaiserliche Hofburg, skokanský mostík Bergisel, prehliadka mesta Innsbruck, klzisko v Innsbrucku...
- využívanie skibusov vrátane Innsbruck-Schönberg a busov za pamiatkami.
- voľný vstup do vodných svetov: Freizeitzentrum Neustift, Sauna & Badeparadies Stubay (vstup 1x plaváreň na 4 hod.), Axams (vstup 1x na 4 hod.).
- 25 % zľava na nočné lyžovanie vo vybraných strediskách.

Ceny lyžiarskych lístkov SKI PLUS CITY PASS Stubai Innsbruck: https://www.stubaier-gletscher.com/cs/lyzarske-stredisko/ceny-skipasu/ski-plus-city-pass-stubai-innsbruck/