Rakúsko

Aparthotel Waidmannsheil****, Kaprun

náš tip
wellness

Apartmánový hotel**** sa nachádza v srdci rakúskych hôr v národnom parku Hohe Tauern v blízkosti ľadovca Kitzsteinhorn. V hoteli je lyžiareň so sušičom lyžiarok. Na prízemí hotela je požičovňa lyží (v lete bicyklov).
Všetky apartmány sú v typickom rakúskom vidieckom štýle s dreveným nábytkom a majú balkón alebo terasu. Každý apartmán má kuchyňu s jedálenským kútom, obývaciu izbu. Vybavenie kuchyne: sporák, rúra, mikrovlnka, kávovar, kanvica, chladnička, riad, príbory, poháre, čistiace prostriedky na riad...
V apartmáne je elegantná kúpeľňa s fénom. Útulné spálne s množstvom miesta pre šatník a postele s posteľným oblečením. Sat-TV, trezor a voľné internetové pripojenie je vo všetkých apartmánoch.
Oddychujte vo hotelovej saune, požičajte si na recepcii župan a príjemný uterák do sauny.

Poloha: Apartmánový hotel je vzdialený 2 minúty pešej chôdze od supermarketu, reštaurácií, pekárne... Zastávka skibusu je priamo pred hotelom. Za 5 minút chôdze ste v rodinnom lyžiarskom stredisku Maiskogel, ktoré je od sezóny 2019/2020 prepojené s ľadovcom Kitzsteinhorn a za 10 minút jazdy bezplatným skibusom (s platným skipasom) sa dostanete k stredisku Schmittenhöhe/Zell am See.

Apartmán „Birkhahn“ – pre 2-5 osôb, 57 m2: má obývaciu izbu a plne vybavenú kuchyňu, 1 spálňu pre 2 os., 1 spálňu pre 3 os., 2 balkóny, 2 kúpeľne.
Apartmán „Gemse“ – pre 2-3 osoby, 31 m2: má útulnú obývaciu izbu a plne vybavenú kuchyňu, manželskú posteľ a pohovku, balkón, kúpeľňa.
Apartmán „Murmeltier“ – pre 2-7 osôb, 73 m2: má slnečnú obývaciu izbu a plne vybavenú kuchyňu, 1 spálňu pre 2 os., 1 spálňu pre 3 os., možné 2 prístelky v obývacej izbe, 2 balkóny, 2 kúpeľne.
Apartmán „Rehbock“ – pre 2-7 osôb, 55 m2: má obývaciu izbu a plne vybavenú kuchyňu, 1 spálňu pre 2 os., 1 spálňu pre 3 os., možné 2 prístelky v obývacej izbe, 2 balkóny, 2 kúpeľne.
Apartmán „Sennerin“ – pre 2-4 osoby, 30 m2: má obývací kút a plne vybavenú kuchyňu, manželskú posteľ a rozťahovací gauč pre 2 os., balkón, kúpeľňu.
Apartmán „Steinbock“ – pre 2-4 osoby, 40 m2: má obývací kút a plne vybavenú kuchyňu, manželskú posteľ a rozťahovací gauč pre 2 os., balkón, kúpeľňu.
Apartmán „Auerhahn“ – pre 2-7 osôb, 71 m2: má obývaciu izbu a plne vybavenú kuchyňu, 1 spálňu pre 2 os., 1 spálňu pre 3 os., možné 2 prístelky v obývacej izbe, 2 balkóny, 2 kúpeľne.
Apartmán „Fuchsbau“ – pre 2-7 osôb, 55 m2: má obývaciu izbu a plne vybavenú kuchyňu, 1 spálňu pre 2 os., 1 spálňu pre 3 os., možné 2 prístelky v obývacej izbe, balkón, 2 kúpeľne.
Apartmán „Wildschütz“ – pre 2-4 osoby, 32 m2: má obývací kút a plne vybavenú kuchyňu, manželskú posteľ a rozťahovací gauč pre 2 os., balkón, kúpeľňu.

Na vyžiadanie možné doobjednať výdatné bufetové raňajky.

Cena za apartmán/noc zahŕňa: posteľnú bielizeň, uteráky, utierky, kúrenie.

Cena za apartmán/noc bez stravy pri obsadení 1-2 osobami (apartmány Gemse, Sennerin, Steinbock, Wildschütz) od 84 €.

Cena za apartmán/noc bez stravy pri obsadení 3 osobami (apartmány Birkhahn, Murmeltier, Rehbock, Auerhahn, Fuchsbau) od 146 €.

 

Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Pošlite nám Vašu požiadavku office@agritours-slovakia.com