Slovensko

ZAŽI BANSKÚ BYSTRICU INAK

POBYT PLNÝ AKTIVÍT V BANSKEJ BYSTRICI

Pripravili sme pre Vás naozaj nádherný pobyt. Nádherný preto, že je náš, slovenský.

Spoznajte Slovensko s Agritours Slovakia & Discover Slovakia Tours!
  
Banská Bystrica - poloha mesta priamo v srdci Slovenska, na vrchole Zvolenskej kotliny a začiatku Horehronia, mesto priam predurčili k titulu metropola Slovenska. Prekrásne okolie, do ktorého je mesto zasadené a tiež bohatá história ponúka skvelé možnosti nielen na kultúru, ale aj na turistiku. Pýchou Banskej Bystrice je Námestie SNP pretvorené na pešiu zónu s neopakovateľnou atmosférou, ktorú jej môžu iné mestá právom závidieť. Najkrajší pohľad na pestrofarebnú plochu hlavného námestia je zo štíhlej Hodinovej veže. Medzi skvosty Banskej Bystrice určite patrí aj Mestský hrad – Barbakan.

UBYTOVANIE
Hotel Národný dom 3*+

http://www.hotelnarodnydom.sk/
  
Hotel Národný dom sídli v pamiatkovo chránenej budove a stojí priamo v historickom centre mesta. Hotel je vzdialený len 3 minúty pešo od Námestia SNP s malebnými historickými budovami a dominantnou Hodinovou vežou. Národný dom bol postavený v roku 1929, v období umeleckého hnutia Art Deco, ktoré vytvorilo nový pohľad na svet, keď s úžasnou rýchlosťou obracalo naruby povojnovú kultúru. Hotelová reštaurácia ponúka lahodné slovenské špeciality a kaviareň je príjemným miestom na relaxáciu.
 
AKTIVITY POČAS POBYTU
Food Tour
Návšteva 4 tradičných podnikov s degustáciou toho najlepšieho v pohári, či na tanieri. Po prehliadke už budete v Bystrici ako doma!
   
Šermiarsko-divadelná prehliadka
Prehliadka históriou B. Bystrice, na ktorej sa možno budete aj trošku báť!

Zábavno-náučná hra Medená Bystrica
Mestská zábavno-náučná hra Vám ukáže aj neprebádané zákutia mesta! Pre všetky vekové kategórie, pre rodiny, kamarátov alebo kolegov ako stvorené!
 
Skupinová prehliadka z histórie SNP
Zažite históriu SNP počas komentovanej prehliadky, vtiahneme Vás do dôb minulých!

„ZAŽI BANSKÚ BYSTRICU INAK“
Termín: na vyžiadanie
Cena: závisí od termínu cesty

Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Pošlite nám Vašu požiadavku office@agritours-slovakia.com