Slovensko

MYSTERY TOUR

„CESTA DO NEZNÁMA (MYSTERY TOUR) NA SLOVENSKU“
Zbaľ sa a vypadni! My zariadime zvyšok!

Asi budeš mať veľa otázok, ale neboj sa, my máme odpovede!


Kam pocestujem? Dobrá otázka! Odpoveď je: fajn mesto na Slovensku

Kedy budem cestovať? Na vyžiadanie


Ako pocestujem? Vlastným autom alebo verejnou dopravou, keďže cieľová destinácia je dostupná vlakmi aj autobusmi. Rozhodnutie je na Tebe!

Ako ďaleko budem cestovať? Nevieme, kde bývaš, ale naozaj v najhoršom prípade to bude max. 350 km z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku! (ale skôr si myslíme, že to bude 200-250 km).

Kde budem bývať? Neboj sa, pod mostom nie! Trojhviezdičkový hotel v centre mesta, v pešej dostupnosti mnoho kvalitných reštaurácií, kaviarní či barov – môže byť?

Čo budem robiť?

Deň 1

  • Po príchode na „miesto činu“ Ťa čaká netradičná prehliadka so sprievodcom, kde zapiješ svoj príchod a aj sa fajn naješ a ešte to tam aj dobre spoznáš! Večer prežiješ s miestnymi - niet na lokálne kontakty!

Deň 2

  • Po prenocovaní a dobrých raňajkách - dlho ráno nevyspávaj, čaká Ťa zábava a poznanie v jednom. Počas „City game“ sa dozvieš niečo z histórie fajn mesta na Slovensku
  • Večer tiež nebude nudný, predtým ako zasadneš k skvelému poháru vínka či piva (keďže tie najlepšie lokálne podniky máš už v malíčku), čaká ťa zaujímavá historická prehliadka mesta.

Deň 3

  • Ráno si vychutnaj skvelé raňajky v hoteli a potom už podľa chuti, šup na nákupy či výlet po okolí (alebo skvelý cheesecake a kávu v kaviarni neďaleko).

 

Čo budem jesť?  No hladovať určite nebudeš! Chutné raňajky a netradičnú prehliadku mesta s jedlom a nápojmi máš v cene, o to ostatné sa postaráš sám a my sa uistíme, že budeš vedieť o tých najlepších lokálnych kaviarňach a reštauráciách!


S kým budem cestovať? Sám? To snáď nie! Cestuj s kým si vyberieš ale na túto „MYSTERY TOUR“ musíte byť minimálne dvaja!

Kedy sa dozviem detaily k odchodu?  5 dní pred odchodom Ti do e-mailu zašleme pokyny k odchodovému dňu, ďalšie nájdeš po príchode do Tvojho hotela a potom každý deň pri raňajkách. Proste zábavné a MYSTERY!

Čo si mám zbaliť? Pohodlné „casual“ oblečenie pre mestský pobyt, spoľahlivé a komfortné topánky (ideálne tenisky), dáždnik v prípade potreby, opaľovací krém

Program MYSTERY TOUR sa môže meniť na základe Tebou vybraného termínu! V prípade záujmu nám napíš na office@agritours-slovakia.com a my ti vypracujeme ponuku na mieru.

Čo ak chcem vedieť, kam ma pošlete? V tom prípade tento pobyt nie je pre Teba  tá správna voľba! My sme tajomní! Tvoja destinácia na Slovensku bude prekvapenie!

„CESTA DO NEZNÁMA (MYSTERY TOUR) NA SLOVENSKU“
Termín: na vyžiadanie
Cena: závisí od termínu cesty

Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Pošlite nám Vašu požiadavku office@agritours-slovakia.com