Francúzsko

Francúzsko


Jazyková škola Azurlingua

Jazyková škola Azurlingua v Nice na Francúzskej riviére sa špecializuje na jazykové kurzy francúzskeho jazyka pre dospelých a juniorov už od roku 1990. Jazykové kurzy sú prispôsobené veku študentov a úrovni ovládania francúzštiny.
Azurlingua je jednou z prvých škôl vo Francúzsku ocenená značkou kvality „Quality Fle“ vďaka výučbe, priestorom a službám (administratíva, registrácia, ubytovanie...), ktorú udeľuje francúzske Ministerstvo školstva, výskumu a vyššieho vzdelávania.
Kurzy pre dospelých prebiehajú počas celého roka.
Kurzy pre juniorov s plnou penziou, programom a exkurziami prebiehajú od marca do októbra.

Náplň výučby:
-    ústna a písomná komunikácia vo francúzštine
-    francúzska kultúra
-    príprava na záverečné testy
-    certifikát po ukončení kurzu uznávaný Radou Európy (ECTS – Európsky systém transferu kreditov)

PREČO JAZYKOVÝ POBYT V NICE?
-    moderné vybavenie (multimediálne ploché obrazovky, priestranné učebne, bufet s automatmi, prístup pre imobilné osoby, počítačová učebňa s prístupom na internet, Wifi pripojenie zadarmo v celom areáli školy)
-    ústne a písomné preskúšanie v deň nástupu do školy, aby bol študent zaradený do zodpovedajúcej triedy (úrovne: začiatočník, základná, mierne pokročilá, pokročilá)
-    multilingválny tím pracovníkov
-    pri juniorských kurzoch každý týždeň organizovanie exkurzií a aktivít (možnosť spoznať kultúrne bohatstvo Francúzskej riviéry (Nice, Monaco, Cannes, St. Tropez).
-    krásne počasie počas celého roka
-    krásna anglická záhrada

V PONUKE SÚ KURZY PRE DOSPLEÝCH, DETI 8-12 ROKOV A DETI 13-17 ROKOV.

Radi pre Vás vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Pošlite nám Vašu požiadavku na office@agritours-slovakia.com